Sportovní soutěže

Školní rok 2015/2016

Žákyně ZŠ Náměstí ovládly okresní kolo ve florbale 

Ve čtvrtek 3.12.2015 proběhlo v Zákupech okresní kolo  ve florbale v kategorii dívky 8.-9. třída. Naše družstvo mělo v základní skupině za soupeře Les, Zákupy a Jablonné. V prvním utkání jsme porazili v novoborském derby Les 4:0. Poté jsme přehráli domácí Zákupy také 4:0. V posledním utkání s také postupujícím Jablonným jsme prohráli 2:3.

Díky tomu jsme postoupili do finálového klání. Zde jsme nejprve vrátili porážku Jablonnému (3:1). Poté jsme stejným výsledkem porazili bojovné Doksy a na závěr jsme přehráli Pátovku 5:1. Díky těmto výsledkům jsme celou finálovou skupinu vyhráli a získali právo reprezentovat náš okres na krajském kole, které se koná příští čtvrtek 10.12.2015 v Liberci.

Na skvělém výsledku se podílely tyto žákyně: Denisa Hlávková, Klára Hanzelínová, Tereza Popelková, Barbora Tušková (všechny 9.A), Viktorie Bartošová, Tereza Hrušková (obě 8.A), Karolína Nykodýmová, Natálie Nykodýmová (obě 8.B), Michaela Macurová a Adéla Šinerová (obě 8.C).

Dívkám moc děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme jim spoustu štěstí a dobrých výsledků v krajském kole. Dále bychom chtěli poděkovat rodičům za podporu, kterou svou dětem věnují a bez níž bychom takového skvělého výsledku nedosáhli.

Učitelé Tv

Žákyně ZŠ Náměstí jsou čtvrté v republice ve stolním tenise

Natálie Nykodýmová vybojovala bronzovou medaili mezi jednotlivci

Dvojice našich žaček Natálie Nykodýmová a Klára Hanzelínová nás skvěle reprezentovaly na republikovém finále ve stolním tenise. Celostátní měření sil proběhlo ve dnech 18.-19.11.2015 v Jindřichově Hradci. Do něho postoupilo 16 nejlepších škol z České republiky. Naše žákyně nejdříve porazily Prostějov 3:0, poté Plzeň 3:1, pak nestačily na Ústí nad Labem 1:3 a porazily Cheb 3:1. V semifinále pak podlehly  Vlašimi 0:3, v boji o třetí místo jsme nestačily na Ratíškovice také 0:3.

Týmový úspěch ještě podtrhla skvělým výkonem Natálie Nykodýmová, která vybojovala krásné 3. místo mezi jednotlivci.

Holkám moc gratulujeme k výbornému výsledku a ke skvělé reprezentaci školy. Chceme  moc poděkovat trenérům (Petr Vojtěch) za přípravu a rodičům za podporu, protože bez nich by se takové výsledky nekonaly.

Naše florbalistky vybojovaly 4. místo v okrese 

Ve čtvrtek 19.11.2015 proběhlo v Zákupech okresní kolo ve florbale v kategorii dívky 6.-7. třída. Naše děvčata byla zařazena do základní skupiny se Severem, Lesem a domácími Zákupy. V základní skupině se nám dařilo velmi dobře, když jsme na úvod porazili Sever 1:0, poté s jsme zvládli i utkání s Lesačkami, které jsme porazili také 1:0. V závěrečném utkání jsme potvrdili postup do finále výhrou 2:1 nad Zákupy.

Ve finálové skupině se nám již nedařilo. Začali nám docházet síly a odvrátilo se od nás i to pověstné štěstíčko. Nejprve nám vrátily porážku ze základní skupiny Lesačky, když nás porazili 4:0. Poté jsme prohráli také vysoko 6:1 s vítězným Gymnáziem. V posledním utkání o třetí místo s Pátovkou jsme i přes šance jen remizovali 1:1 a tak jsme získali nepopulární bramborové medaile.

Na krásném výsledku se podílely tyto žákyně: Nikola Horvátová, Veronika Přibylová, Eva Řípová, Michaela Stejskalová, Nikola Vaněčková (všechny 7.A), Anna Dudková, Šárka Hrušková, Tereza Průšková, Barbora Řehořová, Valerie Vydrová (všechny 6.A), Barbora Kyselová, Adéla a Simona Šindelářovi (všechny 6.B).

Všem dívkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a věříme, že sport je bude bavit i nadále.

Učitelé Tv

Stolní tenis

8. října se na ZŠ náměstí Míru v Novém Boru konalo okresní kolo ve stolním tenisu.

Na 1. místě se umístily dívky 8.-9.tříd: Nykodýmová Natálie(8.B) a  Hanzelínová Klára(9.A), které v krajském finále v Liberci 3.11.2015 vybojovaly rovněž 1. místo a zajistily si tak dokonce postup na republikové finále.

Soutěže se také zúčastnili chlapci ze 6. a 7. tříd a obsadili 2. místo: Rudinský Daniel, Krejný František(7.A), Hanzelín Michal(6.A)

Brodský Oliver(7.A), Scholz Jakub, Bartoš Filip(6.A)a dále chlapci 8.-9. tříd: Tománek Josef(8.C), Najbrt Tomáš(8.A), Draboň Filip(9.A) se umístili na 3.místě.

Všem zúčastněným blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů do dalších soutěží a dívkám budeme v republikovém kole všichni  držet palce.

Učitele TV

 

Předchozí školní roky

Májové štafety v Zákupech.

Za 3. ročníky to byly tyto dívky : Eliška Sitorová,Lucka Moravčíková,Hanka Jeřábková,Josefína Vosičková a Majda Kyslíková.

Kluci-třeťáci : Víťa Haas,David Nguyen,Adam Gutknecht,Honza Suchý a Matěj Horák.

Jak dívky,tak chlapci se umístili na 4.místě.

5. ročníky : Chlapci – Tomáš Vomlela,Ondra Cmunt,Míra Vohnout,Michal Vojáček,Rybář Daniel a Tancoš Julius bojovali jako lvi, ale i oni skončili na  4. místě.

Děvčata – Adéla a Simona Šindelářová ,Kyselová Bára,Terka Průšková a Markéta Votrubová dosáhly na bronzovou příčku a radost byla veliká.

6.-7.ročníky  se umístily na 6. a 7. místě. Byly to : Viktorie Bartošová,Terka Hrušková,Rybářová Tereza,Husáková Barbora,Macurová Míša.Kluci – Martin Pelc, Najbrt Tomáš,Engelhart Filip,Krejný František a Šolc Tomáš.

A ke gratulaci patří i výzva. Sportujte…., ať se vylepšíme.   Lída Prudniková a Pavel a Lenka Jurczakovi

Žákyně ZŠ NÁMĚSTÍ vyhráli okresní kolo ve florbalu

V úterý 9.12.2014 proběhlo v Zákupech okresní kolo žákyň 6.-7. tříd ve florbale. Naše dívky v konkurenci pěti celků ani jednou nezaváhali a suverénně v okresním kole zvítězili. Díky těmto výsledkům se nám podařilo postoupit do krajského kola a věříme, že se nám podaří minimálně zopakovat loňské druhé místo.

Na tomto úspěchu se podílely tyto dívky:  Vydrová Valérie, Hrušková Šárka(5.A), Vaněčková Nikola, Řípová Eva(6.A), Bartošová Viktorie, Hrušková Tereza(7.A), Nykodýmová Karolína, Nykodýmová Natálie(7.B), Macurová Michaela, Šinerová Adéla, Karková Ludmila(7.C).

Dívkám děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Učitelé TV

Chlapci ZŠ náměstí vyhráli okres v basketbalu

Ve čtvrtek 20. 3.  2014 proběhlo okresní kolo v košíkové chlapců 8. – 9. tříd. Klání se zúčastnilo 7 družstev a našim chlapcům se podařilo vybojovat první místo a postup do krajského kola .

V základní skupině jsme se utkali nejprve se Cvikovem, který jsme porazili 17:1 a poté jsme přehráli Slovanku 18:10 a postoupili do semifinále. V semifinále jsme pak zvítězili 15:4 nad Svárovem a vyzvali ve finále největšího favorita, domácí Zákupy. Ty se nám podařilo bojovným a kolektivním výkonem zaskočit a porazit je rozdílem jediného bodu 14:13!

Celkové výsledky okresu:

  1. Náměstí
  2. Zákupy
  3. Svárov
  4. Cvikov
  5. Skalice
  6. Slovanka
  7. Les

Šachisté ZŠ náměstí Míru deklasovali celý kraj

V úterý 11. 2. 2014 proběhlo v Liberci krajské kolo v šachu. Naši chlapci nastupovali s cílem ukázat, že tahy na šachovnicích jim velké problémy nedělají. Hrálo se 7 partiií a body se sčítaly za jednotlivé partie. Naše družstvo získalo 26,5 bodů z 28 možných a již před posledním kolem mělo jistotu vítězství v kraji a postupu do republikového finále.

Na výborném výsledku se podíleli tito chlapci: 1. šachovnice – Filip Draboň (7.A), 2. šachovnice – Vladimír Křížek (9.B), 3. šachovnice – Filip Žourek (7.B), 4. šachovnice – Adam Matela (6.A).

Chlapcům děkujeme jim za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku. Věříme, že se ani na republikovém finále neztratí.

Učitelé TV

Fotbalisté ZŠ náměstí Míru postoupili do okresního finále

Dalšího skvělého sportovního úspěchu dosáhli ve čtvrtek 6.února  v Zákupech v kategorii 8. -9. tříd naši chlapci, kteří dokázali postoupit ze skupiny do okresního finále. Podali jsme velmi dobrý kolektivní výkon, díky němuž jsme třikrát vyhráli a zaslouženě si vybojovali postup.

Nejprve jsme porazili 3:0 Jestřebí, poté jsme stejným výsledkem porazili Pátovku a v přímém souboji jsme dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející utkání se Zákupy, které jsme nakonec vyhráli 3:1. V poslední utkání mezi jasnými postupujícími jsme podlehli 1:2 Cvikovu, kterému bychom porážku rádi oplatili v okresním finále, které se koná ve čtvrtek 20. 2. 2014.

Na postupu se podíleli tito chlapci: Jiří Marek a Petr Vávra (oba 9.A), Daniel Galek, Matěj Novák a František Pečený (všichni 9.B), Radek Petřík (9.C), Samuel Záhorský (8.A) a Jan Liška (7.B).

Chlapcům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme jim k postupu a k pozici nejlepší borské školy v sálovce.

Šestačky a sedmačky vybojovaly pro ZŠ náměstí 2. místo v kraji

V úterý 5. února proběhlo ve Smržovce krajské kolo florbalu dívek kategorie 6. a 7. třída. Do něho se jako vítězky okresního kolo probojovala i naše děvčata, která se neztratila ani v krajském kole.

Během turnaje jsme dosáhli těchto výsledků:

ZŠ Náměstí  – Turnov     1:1

ZŠ Náměstí – Liberec     2:1

ZŠ Náměstí – Smržovka  0:4

K výbornému výsledku gratulujeme těmto žačkám:

Hanzelínová Klára, Hlávková Denisa, Trčová Michaela, Tušková Barbora (všechny 7.A), Jawichová Jasmine, Ježková Aneta, Zachariášová Valerie (všechny 7.B), Macurová Michaela, Šinerová Adéla (obě 6.C), Nykodýmová Karolína a Natálie (obě 6.B).

Všem žačkám děkujeme za skvělou reprezentaci školy a rodičům za to, že své dívky ve sportu podporují.

                                                                     Učitelé TV a trenéři 

Dívky z Náměstí zazářili v okresním finále florbalu

V úterý 17.12.2013 proběhlo v Zákupech okresní finále dívek ve florbale. Naše dívky se mezi nejlepší probojovaly v obou věkových kategoriích. V kategorii 6. – 7. tříd jsme nenašli přemožitele a naše dívky celou okresní soutěž vyhrály. Ve starší kategorii (8.-9. třída) jsme nestačili pouze na Gympl a skončili na 2. místě.

Na těchto výborných výsledcích se podílely tyto žákyně:

6.-7. třída: Hanzelínová Klára, Hlávková Denisa, Trčová Michaela, Tušková Barbora (všechni 7.A), Jawichová Jasmína, Ježková Aneta, Zachariášová Valerie (všechny 7.B), Šinerová Adéla, Macurová Michaela (obě 6.C), Nikodýmová Natálie a Karolína (obě 6.B)

8. – 9. třída: Šudová Sára, Lančová Lucie, Minářová Šárka, Voglová Kristýna (všechny 9.A), Lišková Alena, Nováková Lucie (obě 9.B), Kořínková Anna, Horáková Marie (obě 9.C), Oppitzová Michaela, Schoenbecková Eliška, Melničáková Petra (všechny 8.B)

Všem žačkám děkujeme za skvělou reprezentaci školy a rodičům za to, že své dívky ve sportu podporují.

Učitelé TV a trenéři

Okresní kolo v šachu

Ve čtvrtek 28.11.2013 se konalo v Novém Boru v DDM Smetanka okresní kolo v šachu. Naši žáci se tradičně ukázali ve výborném světle. V kategorii 6.-9. třída jsme vyhráli a postoupili do krajského kola.

Na výsledku se podíleli tito žáci: Vladimír Křížek (9.B), Michal Kočí (8.C), Filip Draboň (7.A), Filip Žourek (7.B) a Adam Matela (6.A). Chlapcům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a věříme, že se neztratí ani v krajském kole.

                                                                           Učitelé Tv

Žáci na prvním stupni umí florbal (a dobře)

Ve středu 13. listopadu proběhlo v České Lípě okresní kolo Poháru České pojišťovny ve florbale 3. – 5. tříd. Naši žáci zde ukázali, že se na kroužku něco naučili a rozhodně se v konkurenci osmi základních škol neztratili. V základní skupině se umístili na druhém místě a postoupili do semifinále. V něm bohužel nestačili na soupeře a unikl jim tak postup do finále i krajské eliminace. Celkově skončili na krásném 3. místě.

Naši školy reprezentovali tito žáci: Oliver Brodský a Filip Engelhart (oba 5.A), David Waldhauser (5.B), Daniel Rudinský, Michal Vojáček, Filip Bartoš, Josef Zajpt a Šárka Hrušková (všichni 4.A), Zbyněk Sláma (4.B), Pavel Hlaváček a Ondřej Mertlík (oba 3.A).

Všem reprezentantům gratulujeme k velmi dobrému výsledku. Věříme, že je nadchne do dalšího trénování a budou se florbalu dále věnovat.

Učitele TV

Žáci naší školy ovládli okresní kolo v stolním tenisu

8. října 2013 proběhlo v naší škole okresní kolo ve stolním tenisu. Naše škola ovládla většinu kategorií a vybojovala spoustu medailových úspěchů. Nejlépe zabodovala děvčata 8. 9. tříd, která obsadila všechny medailové příčky (Alena Lišková a Alena Hašková  z 9.B – 1. místo a o týden později dokonce tyto dívky vyhrály i krajské kolo a postoupily na republiku, Michaela Oppitzová a Petra Melničáková z 8.B 2. místo a třetí skončily Šárka Minářová z 9. A a Anna Hrušková z 9.B).

Dalšího vítězství dosáhly i dívky v kategorii 6.-7. třída, kde nás reprezentovaly Natálie Nykodýmová z 6. B a Veronika Rabiňáková z 6.A.

Zlatou medaili pro naši školu vybojovali i mladší chlapci. Zde nás reprezentovala trojice: Daniel Rudinský, Oliver Brodský (oba 5.B) a Filip Draboň (7.A).

V nejstarší kategorii chlapců jsme dosáhli na třetí místo, které pro nás získali František Pečený (9.B), Radek Bažík a Vít Mareš (oba 8.B).

Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Učitele TV

Okresní kolo přespolního běhu

Ve středu 18. září 2013 proběhlo okresní kolo v přespolním běhu v České Lípě. Naše škola obsadila všechny kategorie a u nejstarších jsme výrazně uspěli.

V kategorii chlapců 8. a 9. třída jsme vyhráli!

Na vítězství se podíleli tito chlapci: Novák Matěj, Ullrich Jakub (oba 9.B), Záhorský Samuel, Ostrčil Nikolas (oba 8.A) a Mareš Vít (8.B). Díky tomuto výsledku naši chlapci postoupili do krajského kola.

V kategorii dívek 8. a 9. třída jsme obsadili 3. místo. Bronzovou medaili pro naši školu vybojovali Antošová Viktorie, Nováková Lucie (obě 9.B), Tancošová Diana (9.C), Školková Anna (8.C) a Školková Anežka (8.B).

V kategoriích mladších jsme se na stupně vítězů nedostali. Dívky skončily na 4. místě (Kudrnová Marie, Röslerová Valerie – 7.A, Bartošová Viktorie a Rybářová Tereza – 6.C a Husáková Barbora – 6.C). Chlapci obsadili 8. místo (Novotný Vojtěch – 7.A, Pácl Jakub – 7.B, Šulc Richard – 6.A, Štefko Andrej – 6.C).

Všem žákům a žákyním děkujeme za výbornou reprezentaci školy, a že si dokázali poradit nejen s tratí, ale i s nepříznivým počasím. Rodičům děkujeme, že své děti vedou ke sportu.

Učitelé TV

Předchozí úspěchy

17. května – McDonald´s Cup

Dne 17.5.2011 se na stadionu E. Zátopka v Zákupech pořádal již 14. ročník největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol McDonald´s Cup. Naši nejmladší žáci skončili na krásném 3. místě. Turnaje se zúčastnili: Filip Bartoš, Josef Janačík, Daniel Rybář, Josef Zajpt, Matěj Bret, Alexandr Oliver Brodský, Filip Engelhart, Jaroslav Kudrnáč, Filip Ramík, Marek Skořepa, Filip Turko, Maxim Zajpt, Adam Matela.
Žákům děkujeme za skvělou reprezentaci a zvláštní dík patří rodičům, kteří přijeli děti podpořit.

29. dubna – Zákupské štafety

Dne 29.4.2011 se na stadionu E.Zátopka v Zákupech pořádal již 26. ročník ZÁKUPSKÝCH ŠTAFET. Pořadateli byli ZŠ a MŠ Zákupy ve spolupráci s komisí pro mládež a tělovýchovu.
Žákyně naší školy obsadily tato místa.
3.místo dívky 6.-7. třída – Nováková Lucie, Hortenská Kim, Lišková Alena, Horčičková Nikola, Hladová Karolina.
2.místo dívky 8.-9. třída – Trčová Jana, Štroblová Radka, Nováková Markéta, Lehmanová Elen, Váchalová Marketa.

5. dubna- Okresní kolo vybíjená – dívky

V kategorii dívek 6. a 7. tříd naše děvčata ve složení: K.Hladová, I. Vopalecká 7.A, A.Marešová a N.Hořčičková 7.B, Š. Minářová, A. Ondrušková, K Voglová 6.A a B. Černá 6.B v turnaji získala pěkné 4. místo.

6. dubna – Turnaj ve vybíjené

Dne 6.4.2011 se konal okresní turnaj ve vybíjené 4.-5.tříd v České Lípě.Zúčastnilo se 13 družstev základních škol I. stupně. Družstvo naších chlapců se umístilo na pěkném 2.místě.
Vybíjenou hráli: Záhorský Samuel,Vávra Petr, Eisenberger Michal, Spremo Miroslav, Frommel Rudolf, Mareš Vít, Brabec Matěj, Berdar Matěj, Fiala Jakub, Nguye Thang Long, Liška Jan, Václavík Jan.

29. března – sálová kopaná – okresní kolo

Okresní kolo – okresní finále v sálové kopané pro 6. – 7. ročníky se uskutečnilo v ZŠ v Zákupech
Naše družstvo chlapců ve finále obsadilo pěkné 4. místo.

22. března – okresní kolo v košíkové

Velkého úspěchu dosáhli naši chlapci 6.-7.tříd, když zvítězili v Zákupech v okresním kole v košíkové. Za skvělou reprezentaci děkujeme těmto žákům: Robin Engelhart, Jan Janda, Ondřej Machara, Tomáš Dostál ze 7.A, Tomáš Zita z 7.B, Jiří Marek 6.A, Daniel Galek, František Pečený 6.B, Tomáš Dušek a Alexaandr Dzurko 6.C.

V kategorii dívek se naše žákyně umístily na 4. místě. Také jim děkujeme. Turnaj odehrála tato děvčata: Karolína Hladová, Iveta Vopalecká 7.A, Adéla Marešová, Nikola Hořčičková 7.B, Šárka Minářová, Alena Ondrušková, Kristýna Voglová 6.A a Barbora Černá 6.B

15. dubna – Pohár starosty Kamenický Šenov II

Dne 15.dubna proběhl turnaj o „Pohár starosty města Kamenický Šenov“ ve florbale. Naši chlapci svým výborným výkonem získali v kategorii 8.-9. tříd pěkné 2. místo. Kdo hrál? Jan Kubelka, Michal Vašíček, Jan Bečvařík z 8.B, Jan Hřebřína, Jiří Hemerle z 8.A, Vítek Lebruška, Ondřej Davídek z 9.C, Jan Kubát, Petr Průcha z 9.A.

11. dubna – Pohár starosty města Kamenický Šenov

Dne 11.4.2011 se uskutečnil „Pohár starosty města Kamenický Šenov“ kategorie 6.-7.tříd základních škol ve florbale. Chlapci naší školy vybojovali 3. místo ve složení: Michal Drahozal,Tomáš Zita, Filip Dostál ze 7.B, Robin Engelhart 7.A, František Pečený, Daniel Galek ze 6.B, Nikolas Ostrčil, Jiří Medek ze 6.C třídy.

12. února – Okresní kolo v klasickém lyžování

Okresní kolo proběhlo za dobrých sněhových podmínek již tradičně ve skiareálu v Polevsku. I když poměrně dost mrzlo, lyžaři podávali velmi pěkné výkony.
1. místa si vyjezdili tito žáci: Vít Mareš, Klára Hanzelínová, Šárka Minářová, Lenka Minářová, Petr Průcha
2. místo obsadili: Adam Šilar, Lucie Nováková, Radka Štroblová
3. místo vybojoval Matyáš Ludvík

2. dubna – Okresní Florbalová Liga

Dne 2.4 se konala závěrečná část Okresní Florbalové Ligy 8.-9. ročníků, Play Off. Naši hráči do vyřazovacích bojů vstupovali v roli favorita, neboť jsme v základní části ukořistili 17 bodů.
První utkání Play Off jsme sehráli s naším věčným rivalem, ZŠ U Lesa. V předchozích utkáních jsme vrstevníky dokázali rozebrat a nastřílet vždy více, jak 5 gólů. Teď se však karty obrátily, florbalisti ZŠ U Lesa se dobře připravili a my to až moc podcenili. Inkasovali jsme 1. gól a překvapená obrana se nestačila divit. V 2. třetině jsme učinili obrat na 3:2 a v závěrečné třetině soupeři srovnali a začlo „DRAMA!“ , které se proneslo do prodloužení. V závěrečných minutách nás postihla tzv. Náhlá smrt, o kterou se postarala tvrdá střela soupeřova obránce. Bylo rozhodnuto.
V boji o 3. místo jsme narazili na běhavé hráče z Doks a opět jsme nevyhodnotili situaci, a rázem Doksy vedli 6:4. Museli jsme se zkoncentrovat a uklidnit hru, poté jsme v 2. třetině srovnali na 6:6. V polovině 2. a v průběhu 3.třetiny dokonale zafungovala spolupráce mezi Hřebřinou a Malichem. V závěru zápasu jsme diktovali tempo a vítězství završili gólem na konečných 13:6. Museli jsme se tedy spokojit s bronzem. Zasloužili jsme si vyhrát, ale rozhodně ne dne 2.4.
V našich dresech vydobyli úspěch : H. Hřebřina, K.Malich, H.Bečvařík, H. Kubelka, P. Průcha, H.Lepšík, V.Lebruška, D.Munzar, J.Hemerle, A.Patterson, H.Kubát, M. Vašíček a golmani: O.Černý O. Davídek

15. března – Okresní kolo v sálové kopané – semifinále

Velkého úspěchu dosáhli naši chlapci 6.-7. tříd, když v úterý 15.3. zvítězili v semifinálové skupině a zajistili si tak postup do okresního finále, které se hraje za dva týdny. Školu reprezentovali tito žáci: Robin Engelhart, Tomáš Dostál, Ondřej Machara (všichni 7.A), Tomáš Zita (7.B), Daniela Galek, František Pečený, Matěj Novák (všichni 6.B) a Radek Petřík (6.C).

Chlapci dosáhli těchto výsledků:       Náměstí – Stráž                      0:0

Náměstí – Pátova                   1:0

Náměstí – Horní Police          3:0

Náměstí – Slovanka               3:0

Náměstí – Zákupy                  1:0

5. února – Okresní florbalová liga

V sobotu 5. února proběhl závěrečný turnaj okresní florbalové ligy v kategorii
6.-7. tříd. V této kategorii se přihlásila tři družstva. Vítězem se stali chlapci naší školy.
Chlapcům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a výborné výkony. Doufáme, že jim nadšení vydrží i do dalších let, protože florbalová liga probíhá v jejich volném čase. Za podporu a zázemí děkujeme také jejich rodičům.
Na úspěchu se podíleli tito hoši: Michal Drahozal, Tomáš Zita, Filip Dostál (ze 7.B), Robin Engelhart (7.A), Jiří Marek (6.A), František Pečený, Daniel Galek, Matěj Novák (6.B), Radek Petřík, Jiří Medek, Tomáš Dušek (6.C), Vít Mareš (5.B)

2. února – Okresní kolo v klasickém lyžování

Ve středu 2. února se konalo ve ski areálu Polevsko okresní kolo v klasickém lyžování. Přestože provázelo závody mrazivé počasí, podaly děti pěkné výkony .
Výborně si vedli tito žáci naší školy: Vít Mareš, Klára Hanzelínová, Šárka Minářová , Lenka Minářová a Petr Průcha , kteří obsadili krásné 1. místo. Stříbrnou medaili získal Adam Šilar, Lucie Nováková a Radka Štroblová. Třetí místo vybojoval Ludvík Matyáš .

Kategorie štafet: 4. – 5. tř. 1. místo Hanzelínová K., V. Mareš, A. Šilar 6. – 7. tř.
2. místo Minářová, Nováková, Voglová, 2. místo Drahozal, Ludvík, Hladová  8. – 9. tř.
1. místo Králová, Minářová, Wallachová, 1. místo Lepšík, Průcha , Štroblová.

26. listopadu – okresní turnaj v šachu

26.11.2010 se konal v Novém Boru okresní turnaj v šachu.
Výsledky naších šachistů:
Na 1. místě se umístili mladší žáci: Filip Draboň-4.A, Filip Žourek-4.B, Vojtěch Novotný-4.B, Jakub Maco-5.B, Adam Matela-3.A.
Na 3. místě se umístili starší žáci: Jiří Lisý-8.A, Adam Lonc-9.B, Ondřej Černý-9.B, Petr Průcha-9.A.

9. – 11. listopadu – první turnajové klání

9.11.- 11.11.2010  proběhlo první kolo sportovního klání mezi třídami. Prvním sportem, v němž se poměřily všechny třídy byl florbal. Skvělé výkony doprovázela výborná atmosféra. Nejlépe se umístily třídy 6. B, 7. B, 8. A a 9.C.
Celoroční mezitřídní soutěž ve sportu
Třídy se během roku utkají ve čtyřech turnajových kláních.

1. kolo (podzimní) florbal florbal

2. kolo (vánoční) vybíjená basketbal

3. kolo (velikonoční) stolní tenis stolní tenis

4. kolo (letní) basketbal volejbal

Každého turnaje se zúčastní družstvo chlapců a dívek. (6. a 7. ročníky, 8. a 9. ročníky) Za každé vítězství si třída připisuje 3 body, za remízu 1 bod. Šesté ročníky nominují v obou kategoriích družstva A a B (bodové zisky obou družstev mají stejnou hodnotu).

4. listopadu – Okresní kolo v košíkové – Zákupy

Ve čtvrtek 4. 11. jeli naši žáci do Zákup, kde se konalo okresní kolo v košíkové.

Nemohli dopadnout lépe!!!!

Po poctivé přípravě a kvalitní hře obsadili chlapci z 8.-9.tříd 1.místo.

Sestava družstva: Lisý Jiří, More Lukáš, Hřebřina Jan z 8.A, Tomášek Jan z 8.C, Jungh Thomas z 9.A, Černák Jan,Valenta Jakub z 9.C.

18. října – Okresní kolo ve stolním tenisu

18. 10. na ZŠ náměsti Míru v Novém Boru se konalo okresní kolo ve stolním tenisu.

Jaké bylo umístění naších žáků?

Na 1. místě se umístili tito žáci: Jan Lepšík, Adam Lonc, Ondřej Černý.

Na 2. místě Petr Sejkora,Vojtěch Kovalev – všichni ze třídy 9.B a Jiří Lisý z 8.A, kteří postupují do krajského kola, které se koná v Liberci.

Soutěže se také zúčastnili chlapci ze 6.a 7. tříd a obsadili 3.místo: František Pečený, Daniel Galek a Matěj Novák. Dále děvčata z 8. a 9. tříd: Dominika Röslerová a Lenka Minářová, obě dvě se umístily na pěkném 3.místě.

14. října – Krajské kolo v přespolním běhu

Krajské kolo v přespolním běhu se uskutečnilo v Liberci. Naši chlapci, kteří postoupili z okresního kola, ve velké konkurenci obsadili pěkné 4. místo!

23. září – Přespolní běh – okresní kolo

Žáci naši školy obsadilí tyto místa:

3.místo dívky 6.-7.třída – Jana Charvathová, Karolina Hladová, Gabina Živná, Lucie Nováková

2.místo dívky 8.-9.třída – Radka Štroblová, Jana Trčová, Elen Lehmanová, Katka Šťovičková,Markéta Nováková

3.místo chlapci 8.-9.třída – Jan Kaisler,Vojtěch Kovalev, Pert Průcha, Karel Malich